Naujienos

Pigiausias būdas išvesti pinigus iš PayPal

PayPal

Pigiausias būdas išvesti pinigus iš PayPal

APIE PAYPAL PINIGŲ IŠVEDIMUS

Informacija aktuali tiems, kurie į PayPal gauna pinigus kita valiuta, nei PayPal registruotos šalies. T.y. pvz: jei gyvenama Lietuvoje (valiuta EUR), o PayPal guli bapkės USD.

PayPal taisyklė: į banko sąskaitą galima išvedinėti tik PayPal registruotos šalies valiuta. Pvz: jei PayPal lietuviškas, išvedimas į banko sąskaitą bus tik EUR valiuta. Todėl turint PayPal pinigus USD valiuta, mokėsim didelius konvertacijos mokesčius, nes konvertuos ne bankas, o PayPal.

Išeitis 1: Gauname bet kokią VISA kortelę. Pririšame ją prie PayPal. Kontaktuojame PayPal ir pasakom, jog norime, kad į šia pririštą kortelę PayPal pinigus išvedinėtų tokia valiuta, kokia ji PayPal’e ir yra. Pvz.: jei kortelės valiuta EUR , šiuo atveju sutaupome, nes konvertaciją atliks bankas, o ne PayPal (didžioji dalis bankų turi geresnes valiutų konvertacijos sąlygas už PayPal).

Išeitis 2: Randame banką, kuris VISA kortelę išduos jūsų norima valiuta, pvz USD. Gavus kortelę, ją pririšam prie PayPal. Kontaktuojame PayPal kaip išeityje 1. Išsivedinėjam pinigus USD valiuta į USD kortelę. Taip konvertacija apskritai dingsta. 

*Išvedimai į banką neturi komisinio mokesčio, išvedimai į kortelę turi komisinį mokestį 2.5$ nuo išvedimo.

** Tinka tik VISA kortelė, nes PayPal neišvedinėja bapkių tiesiai į jokią kitą kortelę

Autorius: Aivaras Milašauskas

Griežtai draudžiama kopijuoti tekstą nenurodant teksto autoriaus ir tinklapio globertop.com